Локація: Grand Hotel
Вже 30 червня у Львові відбудеться ARCHMEETING в історичному готелі міста, яке було засновано у 1893 році Grand Hotel.
Тема заходу: " Виклик для архітекторів: відбудова України, житло для переселенців"
Говоритимемо про відновлення України, про труднощі, з якими зараз зіткнулися архітектори та дизайнери, та про будівництво тимчасового житла для постраждалих від російської агресії.
На вас очікують талановиті, креативні спікери:
Анна Кирій–власник ТОВ «Архітектурно-проектна група Анни Кирій». Заступник Голови Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України.
![](/images/upload_user_editor/68_1655199189.png)
Її мрія: " Відкрита до світу Україна, яка може пишатися естетикою свого національного простору, сучасними проривними рішеннями в архітектурі."
Один з особливих проєктів Анни–це Центр надання адміністративних послуг в місті Нова Каховка, Херсонська область. Цей проєкт отримав Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі проєктів Національної спілки архітекторів України, який був присвячений до 30-ти річчю Незалежності України.
![](/images/upload_user_editor/68_1655203852.png)
![](/images/upload_user_editor/68_1655203887.png)
![](/images/upload_user_editor/68_1655203917.png)
![](/images/upload_user_editor/68_1655203938.png)
Богдан Гой – архітектор, громадський діяч, керівник архітектурної групи А7 Architects. Доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»
![](/images/upload_user_editor/68_1655203978.png)
Ініціатор та організатор щорічного Міжнародного фестивалю архітектури та мистецтва «ВЕЖА» та літньої школи «Замок Свірж», організатор роботи та функціонування Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа» у Львові, координатор виставкових проєктів за підтримки УКФ «Метрополіс».
Займається як науковець питанням створення та діяльності мультикультурних центрів у об’єктах історичної спадщини в Україні та Світі.
Один із найкращих проєктів Богдана це ІТ-офіс компанії «Global Logic» на вул.Козельницькій у Львові.
![](/images/upload_user_editor/68_1655204017.png)
Марко Савицький – архітектор та директор SavytskyyDesign. Президент клубу «Егоїст», сім’янин і просто щасливий чоловік, який займається улюбленою справою та не йде не компроміси із власними цінностями.
![](/images/upload_user_editor/68_1655204052.png)
Один з найкращих проєктів Савицького це Лайфстайл готель, який знаходиться по вул. Шевченка 62, у місті Львів.
![](/images/upload_user_editor/68_1655204107.png)
Цей проєкт повністю розроблений командою, як архітектура, так і дизайн. Лайфстайл готель – це
5 000 квадратних метрів 6-поверхової будівлі. У головному холі є загальні приміщення для відвідувачів, коворкінг, лаунж-бар, ресторан. Це також конференц-готель з двома великими конференц-залами. В одному з них є велика тераса з видом на місто.
На фасаді використано унікальні для України ребристі керамічні панелі Moeding, багато скла і фіброцементні плити.
Графічні лінії, цікаві форми створюють унікальний простір. У дизайні студія використовувала сіре терраццо як фоновий матеріал, акцентні кольори – жовтий та теракотово-червоний.
На заході буде представлена бізнес панель, де наші учасники розкажуть про новинки своєї продукції, та допоможуть вам у реалізації творчих амбіцій. Також на архмітингу наші партнери представлять стенди зі своєю продукцією, де ви зможете переконатися у якості їхньої продукції.
Дізнатися більше про спікерів, про їхню творчість, та ознайомитеся з принципами будівництва модульних будинків ви зможете на нашому заході, яке відбудеться 30 червня о 17:00 в місті Львів, Grand Hotel
Організатор: DHC Media
При підтримці:
Медіа Партнер:
Учасники: